בקרוב יעלה אתר חדש לחברת ארנה שיווק, בבעלות סיגל אמסלם

סיגל אמסלם

מנטורית למנהלים המגיעה מהשטח

הסיפור שלי

שמי סיגל אמסלם,

אמא לשלושה ילדים, גרה ברמת גן, מתמחה בעולם הפיתוח העסקי והשיווק הדיגיטלי, מזה 20 שנים.

במסגרת עבודתי עם מנהלים ואנשי עסקים אני יוצרת חיבורים עסקיים, מלווה אותם באופן שוטף ובצמתי החלטה, חולקת איתם דילמות מקצועיות, ומייעצת להם איך לממש את המטרות העסקיות שהציבו לעצמם ולארגון אותו מנהלים.

הערך המוסף שלי מתבסס על נסיון של כעשור, כמנכ”לית חברה, תפקיד שבמהלכו התמודדתי עם אין ספור סוגיות עסקיות ופרסונאליות. ניסיון זה מאפשר לי לסייע ללקוחות  ליצור הזדמנויות עסקיות, התומכות באסטרטגיה שהציבו לעצמם, או לארגון אותו הם מנהלים.

אני אוהבת לראות מנהלים או אנשי עסקים המאמינים שהם מסוגלים לעשות את השינוי, זזים מהמקום בו היו, למקום חדש, ומקדמים את המטרות העסקיות של עצמם ושל

השכלה אקדמאית

  • MBA – מנהל עסקים, התמחות בשיווק – המרכז האקדמי פרס
  • BA – סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, התמחות בחינוך לא פורמלי – בר אילן

התפתחות אישית

  • הכשרת מאמנים – מאמנת מוסמכת מטעם בית הספר “יוזמות”

אבני הדרך בקריירה שלי:

1995-1997 – הארץ – רכזת הפקה מסחרית

1997 – 2000 סלקטמדיה – פלאנרית ומנהלת מדיה

Ynet 2000-2006  – מנהלת שיווק ושיתופי פעולה

2007-2008 – עיתון “ישראלי” – מנהלת אתר

2008 – 2017 מפה אינטרנט בע”מ – מנכ”לית

2018 – עצמאית: מומחית לחיבורים עסקיים, מנטורית, יועצת עסקית ומרצה

השותפים שלהם.

הערכים והאמונה שלי

שותפות

אני מלווה מנהלים כבר עשרות שנים, באופן שוטף ובצמתי החלטה וייעוץ איך לממש את המטרות שהציבו לעצמם, בהתאם לערכים שלהם ובד בבד עם השגת יעדי הארגון. מסגרת העבודה שבה אני נפגשת עם מנהל או מנהלת היא נעימה, נטולת שיפוט, מעודדת חשיבה עצמאית ומניעה לפעולה.

מקצועיות

הערך המוסף שלי מתבסס על הניסיון שלי כמנכ”לית חברה, במהלך כעשור אשר במהלכו התמודדתי עם אין ספור סוגיות עסקיות ופרסונאליות. במשך 27 שנים כשכירה, ליוויתי, ניהלתי מנהלים וצוותים להצלחות וליעדים שהציבו לעצמם. ניסיון זה מאפשר לי כיום לתמוך במנהלים בחיזוק מערכות היחסים שלהם עם העובדים, הספקים, המתחרים, הקולגות והלקוחות, ואני מאמינה שמערכות היחסים האלו הן המפתח להצלחה האישית ולהצלחת הארגון.

אמונה

אני נהנית לעבוד עם אנשים המאמינים שהם יכולים לשנות ולהוביל את עצמם ואת הסובבים אותם לאתגרים חדשים, מטרות עדכניות ומחויבות עמוקה למשימות שלקחו על עצמם. אני מאמינה שאדם המגיע לקבל עצה ממני, מאמין בחלום שהוא עומד להגשים ומוכן לעשות כמיטב יכולתו בדרך לשם.

כבוד

כבוד לאדם, לעסק, לאתגר העומד מולי ובעיקר לעצמי, יש מקומות בהם ארגיש שלקולגה שלי יש הרבה יותר מה לתרום מאשר לי בנושא הספציפי, אכבד את עצמי ואת המקצוע ואמליץ לעבוד איתו במקום איתי.

כל חיבור עסקי מתחיל בחיבור אישי

שותפים עסקיים הם בדרך כלל האנשים שהייתם הולכים לאכול אתם צהריים, להחליף רעיונות ולהגדיל את הקשר העסקי שלכם יחד, עסקים מתחילים ונגמרים בקשר אנושי, אמיץ, רחב יריעה ובעיקר אמון בין הצדדים.

הגישה שלי

הגישה שלי בחיים מתבססת על יחסים עם אנשים, בדרך כלל אנשים שהערכים שלנו זהים, היכולת שלי ליצור יחסים בעלי אמון, גורמים לי ולאנשים סביבי לנוע קדימה, הגישה שלי היא ללמוד, לעבוד, לפגוש, להיתקע, לבקש לעזרה ולהמשיך לנוע. אני מאמינה שהתנועה קדימה יוצרת הזדמנויות ואפשרויות שההתלבטות מונעת מאתנו. זה בסדר להתלבט, לא להחליט עד שזה משתק אותי. ברגע שזה משתק אותי זה הרגע לקבל החלטה ולהמשיך לנוע. לא משנה איזו החלטה, העיקר לא לעמוד במקום.

אוהבת אנשים, מאמינה באדם עד כדי נאיביות, מאמינה שלכל אחד יש מקום ייחודי בעולם הזה ולכן כל אחד ראוי לכבוד, להקשבה וללמידה. נהנית מאוד משילוב של ספורט בחיי, רצה ומשחקת מאמנט, אוהבת חברה טובה, יין טוב והופעה טובה.

הבסיס לחיים טובים בעיניי הוא תקשורת טובה ובהירות ביחסים עם המשפחה, האיש שלי, הילדים, הקולגות והשותפים שלי למסע החיים.

מזמינה אתכם ליצור קשר איתי ולהתחיל להניע את הפרויקט הבא שחשוב לכם.

משתוקקת לחלק איתך 20 שנות ניסיון מהשטח בניהול ומנהיגות בארגונים… ולקחת אותך יד ביד לשלב הבא שלך בדרך הקצרה והמהנה ביותר.

לתיאום פגישה 1 על 1 ללא עלות – השאירו פרטים ואחזור אליכם תוך 48 שעות!

בואו נדבר

הירשמו לניוזלטר לקבלת טיפים , עדכונים, הרצאות ומבצעים

You have Successfully Subscribed!

Share This